Studia Podyplomowe 2021/2022

Studia podyplomowe w zakresie teologii realizowane w Pelplinie

 

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oferuje kolejną edycję Studiów Podyplomowych w zakresie katechetyczno-teologicznym, które są skierowane zarówno do nauczycieli innych przedmiotów i uprawniają do uczenia religii, jak również do osób zainteresowanych poszerzeniem wiedzy teologicznej. Studia Podyplomowe realizowane będą w Pelplinie i w Toruniu.

Charakterystyka studiów: czas trwania: 4 semestry; koszt studiów: semestr zimowy  1 280 zł, semestr letni 1 280 zł; termin rozpoczęcia studiów: październik 2020 r., zajęcia odbywają się w soboty; warunki kwalifikacji: złożenie wymaganych dokumentów, decyduje kolejność zgłoszeń; termin i miejsce składania dokumentów: do 18 września 2020 r. w Dziekanacie Wydziału Teologicznego UMK w Toruniu, ul. Gagarina 37; wymagane dokumenty: podanie kierowane do Dziekana Wydziału Teologicznego UMK, kwestionariusz osobowy, 1 zdjęcie, kserokopia dowodu osobistego, odpis dyplomu ukończenia studiów magisterskich, kwalifikacje pedagogiczne (w przypadku osób, które planują uczyć religii w szkole).

Wszelkich informacji udziela ks. prof. Janusz Szulist (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Są one także dostępne na stronie https://www.teologia.umk.pl/student/studia-podyplomowe/.

Dane kontaktowe Wydziału Teologicznego: (056) 611 4990; 611 4994;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Dodatkowe informacje: www.teologia.umk.pl/studia/studia podyplomowe

 

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalna witryna Diecezji Pelplińskiej 2015 - 2020 | Projekt i realizacja: Seweryn Sildatk