Dnia 26.09.2016 roku w szpitalu w Kielcach, zmarł w 60 roku życia  i 35 roku kapłaństwa śp. ks. Stanisław Kaleta, były proboszcz parafii w Nowej Wsi Lęborskiej oraz parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej w Lęborku.

Msza Święta pogrzebowa pod przewodnictwem ks. infułata Stanisława Grunta zostanie odprawiona w czwartek, 29.09.2016 r. o godz. 11.00 w kościele
pw. św. Nawiedzenia NMP w Skomielnej Czarnej (archidiecezja krakowska).

Dla wszystkich, którzy nie mogą uczestczyć w pogrzebie, Msza Święta  w intencji śp. ks. Stanisława Kalety, zostanie odprawiona pod przewodnictwem ks. kanonika dr. Henryka Krenczkowskiego w środę 28.09.2016 r. o godz. 17.00 w kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej w Lęborku.

Zapraszając do udziału w liturgii pogrzebowej śp. ks. Stanisława Kaletę     w duchu braterskiej - kapłańskiej solidarności, polecamy Go w naszych modlitwach Bożemu Miłosierdziu.

Requiescat in pace

Ks. Adam Kałduński