Biskup Diecezjalny Pelpliński informuje, iż diecezjalna pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę, zostaje przełożona na dzień 10 października (sobota) 2020 roku.

Szczegółowy plan i informacje odnośnie do pielgrzymki i jej organizacji zostaną podane w najbliższym czasie, w Kurendzie Diecezjalnej.

Tysiące pielgrzymów 13 września przybyło do Sanktuarium Królowej Pomorza i Matki Jedności w Piasecznie (diecezja pelplińska). Podczas polowej Mszy św. biskup diecezjalny Ryszard Kasyna stwierdził, że  „pragniemy od Chrystusowej i naszej Matki zaczerpnąć Bożego ducha, który pozwoli dostrzec nam jak wiele w życiu otrzymujemy dobra”.

Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej zaprasza na kolejne spotkanie młodych „Modlitwa z Wami za Was 2”, które odbędzie się 5 września w Pelplinie, w godzinach 11.00 – 19.30 (pierwsze spotkanie miało miejsce w Pelplinie na zakończenie roku szkolonego 20 czerwca 2020 r.).

Transmisja Mszy Świętej z bazyliki katedralnej w Pelplinie pod przewodnictwem Biskupa Pelplińskiego Ryszarda Kasyny